
Офісне крісло Art Krzesło Biurowe Ergonomiczny Obrotowy Ch-01 Director (05-21)
12 538 ₴
- В наявності
- Код: 173333549
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісний крісло мистецтва CH-01 Директор (05-21)
Параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ART |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 50 cm |
| Мoдель | CH-01 Director |
| Максимальна висота сидіння | 52 cm |
| Максимальне навантаження | 150kg |
| Марка | Art |
| Мінімальна висота місця | 46 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 54 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 538 ₴

