Доставка зі складу 5-10 днів.
4 MIC/WLAN + BT/COTLIT KB/4 Cell/3YPS Алюміній 
Адаптивна теплова система оптимізує потужність залежно від того, де пристрій знаходиться на стабільній поверхні, наприклад на столі або нестабільному, напр. на колінах. Використовуючи розширені алгоритми та прискорювачі, пристрій інтелектуально адаптує теплові профілі до ситуації, щоб забезпечити плавну роботу системи.

Для комфорту та продуктивної роботи працюйте завдяки вузькому кадру з 3 боків. Велика тачпад, клавіатура з повним розміром та піднятий шарнір дозволяють отримати більш ергономічне розташування зап’ястя і дати кращий потік повітря, що збільшує комфорт роботи. Якщо ви хочете швидко виконати свої завдання, 10-цивільна цифрова клавіша та клавіша калькулятора дозволяють вам працювати з одним дотиком. Велика кількість портів та розетків дає можливість підключати необхідні пристрої в зручний час. Крім того, цей ноутбук із програмним забезпеченням Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла та збільшити комфорт очей з більшою роботою перед екраном. Клавіатура, стійка до повені, означає менший стрес у разі ДТП. Крім того, ноутбук пройшов 14 тестів MIL-810H, діапазон яких виходить за рамки стандартних тестів на надійність Dell. Це підтверджує, що пристрій буде відповідати труднощам повсякденного використання.

Постійний захист довірений модуль платформи 2.0 - це комерційний клас, що захищає материнську плату, яка створює та зберігає гасла та клавіші шифрування. Завдяки цьому макета ви можете бути впевнені, що ніхто не маніпулював комп'ютером проти запуску, і дані захищені від зовнішніх атак через зловмисне програмне забезпечення. Ви також можете легко та безпечно увійти в систему одним дотиком, використовуючи додатковий зчитувач відбитків пальців та Windows Hello. Ноутбук також оснащений клиновою розеткою, яка забезпечує додатковий захист.

Краще робоче середовище алюмінієвого корпусу більш високої якості є не лише елегантним, але й забезпечує багато функцій. Нова веб -камера FHD забезпечує широкий динамічний діапазон та тимчасове зменшення шуму, тому ви будете виглядати чудово. Співрозмовники почують вас так само чітко, як і по телефону, завдяки двом вбудованим мікрофонам та функції штучного інтелекту, що зменшує шум у фоновому режимі. Штучний інтелект у програмі MyDell оптимізує звук, завдяки якому це зрозуміло. Механічна кришка камери захищає конфіденційність і дає відчуття безпеки.
Безпека та продуктивність. Безпечно. Залишайтеся в безпеці. Організації повідомляють про зменшення кількості вип
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,63 kg |
| Відеокарта модель | Intel Iris Xe |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Код виробника | N1805QMVNB3530EMEA01 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 1 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Vostro 3530 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | WVA |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Оновлення частоти | 120Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Частота оперативної пам'яті | 2666MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴











