Доставка зі складу 5-10 днів.
Dell Optiplex 7020 Intel® Core ™ I5 I5-12500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini Tower PC
Найважливіші технічні параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 6 rdzeni |
| Мoдель | N118O7020MTEMEA_N2_VP |
| Марка | Dell |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | Intel Core i5-12500 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Швидкість процесора | 3,0 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


