Доставка зі складу 5-10 днів.

OPTIPLEX Intel® Core ™ i5 i5-14500 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini Tower PC Black • Type of processor: Intel® Core ™ i5, processor model: i5-14500 • internal memory: 16 GB, internal memory type: DDR5-SDRAM • Total storage capacity: 512 GB Media: SSD, optical drives: DVD ± RW • Модель графічної картки на борту: Intel UHD Graphics 770 • Встановлена операційна система: Windows 11 Pro, Архітектура операційної системи: 64-бітний • живлення: 180 Вт • Господар: Міні-вежа • Тип продукту: ПК Колір продукту: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Мoдель | OptiPlex 7020 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 180 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Швидкість процесора | 5,0 GHz |
| Тип житла | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





