Доставка зі складу 5-10 днів.
4
Ефективність, що підвищує продуктивність, завдяки потужності та швидкості останніх процесорів Intel Core і навіть 64 ГБ пам'яті DDR5, ви можете легко виконати всі завдання. Вам потрібне додаткове підкріплення? Додаткова автономна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4060 прискорює роботу програми та підтримує багато завдань. Wi-Fi 6 полегшує швидке завантаження, плавне потокове та обмін файлами. Більша гнучкість. Більше варіантів підключення. Підключіть інші монітори та пристрої завдяки з'єднувачам HDMI 1.4b, портом дисплея та додатковими VGA/послідовними портами. Насолоджуйтесь швидкою передачею даних завдяки порту USB Type-C

Для майбутнього був створений настільний комп'ютер Vostro. Він пропонує гнучкі варіанти розширення та адаптації для зростаючих потреб компанії. Збільште ефективність, додавши PCIE M.2 SSD потужністю до 1 ТБ або SATA 7200 об / хв потужність 2 ТБ, щоб легко виконувати багато завдань. Зручно використовуйте два диски, забезпечуючи швидкий доступ до файлів та мультимедіа. Як і у Mass Storage, ви можете розширити свою пам'ять пізніше, додавши до 64 ГБ.
Загальне почуття безпеки. Побудований -в системі безпеки, довірений модуль платформи 2.0, захищає паролі та дані, запобігає маніпуляції та захищає від програмних атак. Щоб додатково захистити своє обладнання, використовуйте розетки з замком Kensington та петлю замку. Безпека та продуктивність, працюйте безпечно. Залишайтеся в безпеці. Організації повідомляють про зменшення кількості випадків безпеки на 58% для пристроїв з Windows 11 Pro. Пристрої з Windows 11 Pro полегшують роботу та підвищують продуктивність. Проблема -перемикання між місцями. Виберіть список завдань, які слід виконати, завдяки багатозадачній основі на основі штучного інтелекту, функцій, що сприяють миттєвому впорядкованню завдань та продуктивності для прискорення впровадження вимогливих робочих навантажень в середньому 42%.
Зниження впливу на навколишнє середовище Відповідальна упаковка: Наша упаковка складається з щонайменше 96,9% перероблених матеріалів або відновлюваних джерел, що зменшує кількість відходів та вплив на навколишнє середовище. Стандарти Elevary: Цей настільний комп'ютер має сертифікат Energy Star 8.0. Він має сертифікат EPEAT Silver і отримав позначення клімату EPAAT+. Позначення EPEAT CLIMITE+ вказує на те, що цей ноутбук відповідає найкращою галузевою практикою щодо декарбонізації. Менша кількість електронної води: Dell пропонує кілька варіантів, які полегшують клієнтам оновити обладнання, діагностувати проблеми та замінити деталі.
Опис застосовується до серії настільних комп'ютерів Vostro 3030 MT. Реальні функції можуть змінюватися залежно від конфігурації комп'ютера. Модель: Vostro 3030 CPU MTROD: Intel Core I7 Dacting процесора: 2,1 GHZTACTING (BOOST): 4,9 GHZGENERATION процесора: Твоємічні ядра: 12 ЗАКРИТИ: 20CE: 20CE L3: 25 MBPROZENAL Про процесор: Intel Core I7-12700INININTEL VPRO: UNINSTALLED: 16 GBMAK. Розмір меморіалу: 64 GBBLICZBA розміщені гніздами пам'яті: 1 Вільна пам’ять гнізда: 1 Порад Пам'ять: DDR5 Частота пам’яті Рейка: 4800 MHZTYP Диск: SSD SSD: 1 Ширина SSD Tbformat: M.2Interfejs SSD: pci-expressModeL DisplayPortInterfejs Network: 1 x 10/100/1000 Mbit/s, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/Ac/ax, Bluetoothnapa Optical: Memorial Card LAMP USB 3.0 Type-Co-Stable Ports: 1 X аудіо (лінія), 1 x Audio (Combo), 1 X RJ-45 Extensions: 2 X PCIE 3.0 x 1 x1 x. Поставка: 180 WOLOR: Czarnybudowa: Mini Ulewyści: 324.3 Монетний двір: 154 мм. MMAWA: 7.27 KGSystem: Windows 11 Prodate Software: McAfee Business Protectry 12 -Щомісячний Microsoft Office Tlestakcessories включає: Докумаційні мультимедійні клавіатури Dell KB216 Black Multi - US International Optical Mouse Dell MS116 - Гарантія чорного європейського кола потужності: 3 роки Prosupport
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 7,27 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 1TB HDD |
| Кількість ядер процесорів | 12 rdzeni |
| Мoдель | Vostro 3030 Tower |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 180 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i7-12700 |
| Розмір пам'яті графічної карти | Współdzielona |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Швидкість процесора | 2,1 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Tower |
- Ціна: 9 999 ₴





