Доставка зі складу 5-10 днів.

processorintel® Core ™ Ultra 9 185h (16 ядер, 22 нитки, 2,30-5.10 ГГц, кеш 24 Мб) Рам64 ГБ (DDR5, 5600 МГц) жорсткий диск 1TB SSD PCIE M.2 NVMETYP Скринінг екрану без дотику 15.6 ", FHD 1920 X 1080, 60 HZ Anty -BBAS 15.6", FHD Покриття кольорів SRGB, випромінювання синього світла, споживання енергії Supernisher графічних карток установи графічного соціального страхування FHD RGB IR з роздільною здатністю 1080p при 30 кадрів в секунду, мікрофонами двох кінців карт Intel Wi-Fi 6E Ax211, 2x2, незважаючи на 802.11AX, BluetOth 5.3 Christmas. PowerShare1X USB 3.2 Gen 11x HDMI 2.11x Ethernet RJ451X MicroSD Car Professional PL 64 BityMierials & Wagawysocio (ззаду): 24,70 ммвісток (на передній частині): 22,70 мм: 357,80 мм DEPTITY: 233.30 мм Вага (мінімум Великобританія з набором підсвічування: ноутбук, джерело живлення, кабель живлення, Dell Carton, Dell Carton, Dell Card Documentation: 36-місячна Dell Prosupport до 10 січня 2028Rkod Product G2/5B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Корпус | |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,79 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | RTX A2000 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 16 rdzeni |
| Мoдель | 3591 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Dell |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Розмір пам'яті графічної карти | 8 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 9 |
| Швидкість процесора | 5,1 GHz |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип графічної карти ОЗП | DDR6 |
- Ціна: 9 999 ₴







