Доставка зі складу 5-10 днів.
ЩоКолір крісла: сірий
Колір структури: графіт
Ротарі 360 ° ⭐ Злегатувало сидіння та підлокітники Ваш новий співробітник: офісне крісло Ehokery Camaro 
Найважливіші особливості
Розміри


Найважливіші особливості
Розміри

* Кольори, представлені в пропозиції, слід обробляти на деякий час - вони можуть відрізнятися від реальних через налаштування різних моніторів та процес обробки фотографій. * Увага! Фактичні розміри можуть відрізнятися від тих, що надаються в пропозиції. Толерантність до помилок може бути +/- 5%. [Код: 5905523064315] РС.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 52 cm |
| Максимальна висота сидіння | 60 cm |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | eHokery |
| Материал обивки | Ze skóry sztucznej |
| Матеріал тіла | Plastik |
| Мінімальна висота місця | 50 cm |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина місця | 56 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 855 ₴







