Доставка зі складу 5-10 днів.
ЩоКолір: Чорний
Ротарі 360 ° ⭐ Легульована висота ⭐koskóra⭐ Нахил функції cheled remrests
Ваш новий колега: офісне крісло Concord Ehokery 
Найважливіші особливості
Розміри

* Кольори, представлені в пропозиції, слід обробляти на деякий час - вони можуть відрізнятися від реальних через налаштування різних моніторів та процес обробки фотографій. * Увага! Фактичні розміри можуть відрізнятися від тих, що надаються в пропозиції. Толерантність до помилок може бути +/- 5%. [Код: 5905523064308] РС.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 50 cm |
| Максимальна висота сидіння | 60 cm |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | eHokery |
| Материал обивки | Ze skóry sztucznej |
| Матеріал тіла | Plastik |
| Мінімальна висота місця | 50 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 55 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







