Доставка зі складу 5-10 днів.

desktop computer • Intel Core i5-13400F processor (10-core-up to 4.6 GHz) • discreet graphics card NVIDIA® GeForce RTX ™ 4060 TI (8 GB) • SSD with a capacity of 1024 GB • 16 GB of RAM • 1 × HDMI, 3 × DisplayPort, 1 × USB, 2 × USB, 2 × USB 3.0, 2 × USB 3.1, 4 × USB 2.0, 1 × RJ45 • 600 Вт. Блок живлення • Домашня операційна система Windows 11 •
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 1TB HDD |
| Кількість ядер процесорів | 10 rdzeni |
| Мoдель | Master Gamer 4060 Ti (13.gen) |
| Марка | HAL3000 |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 600 W |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Розмір пам'яті графічної карти | 8 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип диска | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







