Доставка зі складу 5-10 днів.

Зміна шафи головного корабля Ротарі -крісло Jensen від бренду Halmar

Чорне поворотне крісло для столу для молодіжного офісного залу Jensen
_______________________________
Тканина часової шкали - товсте переплетення забезпечує стійкість до м'яса та тканинної оббивки забезпечує адекватну вентиляцію.
Механізм крісла (нахил) - дозволяє відрегулювати висоту сидіння від землі, зафіксувати сидіння у вертикальному положенні, вільно гойдалка, регулюючи силу опору та обертання 360 °.
Підлокітники - дозволяють комфортно розташувати передпліччя. 
Це зручне крісло, яке задовольнить і дорослих, і молоді.

_______________________________
Тканина часової шкали - товсте переплетення забезпечує стійкість до м'яса та тканинної оббивки забезпечує адекватну вентиляцію.
Механізм крісла (нахил) - дозволяє відрегулювати висоту сидіння від землі, зафіксувати сидіння у вертикальному положенні, вільно гойдалка, регулюючи силу опору та обертання 360 °.
Підлокітники - дозволяють комфортно розташувати передпліччя. 
Це зручне крісло, яке задовольнить і дорослих, і молоді.

1. Це збільшує комфорт під час відпочинку або роботи, що дозволяє голові відпочивати та відпочити. 2. Оббивна тканина Тканина, стійка до Mear, забезпечує відмінну циркуляцію повітря. 3. БЕЗКОШТОВНА БЕЗКОШТОВНА Забезпечує ергономічну підтримку хребта, покращуючи комфорт сидіння та зменшення ризику болю в спині під час довгострокової роботи.
регульована висота та глибина спинки
Зручна спинка
підлокітники
міцна конструкція
Розміри
Ми запрошуємо вас придбати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 52 cm |
| Максимальна висота сидіння | 53 cm |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | Halmar |
| Материал обивки | Z tkaniny |
| Матеріал тіла | Plastik |
| Мінімальна висота місця | 43 cm |
| Цвет обивки | Червоний |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 51 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 903 ₴







