Доставка зі складу 5-10 днів.

Операція чорного шафи Sonar

Матеріал та виготовлення

Розміри

Регулювання та ергономіка

Основні функції
Функціональність
комфорт використання
?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 52 cm |
| Мoдель | Sonar |
| Максимальна висота сидіння | 52 cm |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | Halmar |
| Материал обивки | Z tkaniny |
| Матеріал тіла | Plastik |
| Мінімальна висота місця | 42 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 50 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 118 ₴











