Доставка зі складу 5-10 днів.
Ми пропонуємо вам на цьому аукціоні:
Халмар Рубін Рубінський крісло
назад і сидіння
підлокітники
Headrest
База їзди
Механізм руху
Інші
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Інші поворотні сидіння, доступні на інших аукціонах.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Механізм руху нахилу
Функції:
Налаштування:
кола
Крісло обладнане твердими колесами, призначеними для м'яких підлог, таких як килими або килими. Зроблені з твердих елементів, вони не залишають слідів на підлозі, на якій їздять. Можна замінити або придбати додаткові м'які колеса для стільця.
М’які колеса покриті шаром гумової маси (як правило, червоним кольором), що робить їх ідеальними для використання на твердих поверхнях, таких як: дерев’яні підлоги, панелі, паркет, теракота, мармур, плитка. Колеса не малюють, вони не залишають слідів на підлозі, на якій вони їздять, не ковзають і не тихі.
Заміна м'якими колесами
Вартість заміни коліс становить 20. Вибираючи готівку на виплату доставки, будь ласка, напишіть лише в інформацію продавцю, яку ви вирішите замінити колеса, тоді вартість PLN 20 буде додана до вартості завантаження. У разі оплати шляхом переказу, зробіть субсидію: перейдіть на вкладку "Купаний", виберіть правильне замовлення, а потім розгорніть деталі, натисніть "Платіть".
Купівля додаткових м'яких коліс
У цьому випадку пакет буде містити два набори коліс: жорсткий (пластиковий) і м'який (гума). Вартість додаткового набору м'яких коліс - PLN 30. Щоб придбати додаткові колеса, виберіть "Всі товари продавця" та введіть слово "додатково" у пошуковій системі.
Пряме посилання на колеса:
http://allegro.pl/uzywnik/ndesignfurniture?string=dodatkowe&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5 -nga-hcp-autoТехнічні параметри
Ілюстративні розміри можуть відрізнятися від фактичних розмірів
Всього
Висота: 122 - 132 см
Ширина: 65 см
Глибина: 70 см
Сидіння
Висота: 48 - 58 см
Ширина: 51 см
Глибина: 54 см
Інші
Вага: 17,5 кг
Максимальне навантаження: 110 кг
Галерея
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 54 cm |
| Мoдель | Rubin |
| Максимальна висота сидіння | 58 cm |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Марка | Halmar |
| Материал обивки | Ze skóry sztucznej |
| Матеріал тіла | Metal |
| Мінімальна висота місця | 48 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Czarny, Metal |
| Ширина місця | 51 cm |
- Ціна: 11 654 ₴




