Доставка зі складу 5-10 днів.
офісне крісло Гандальфа
про крісло:
- стабільна основа,- розміри спинки та сидіння забезпечують комфортне положення тіла та свободу руху,- виготовлені з тканини та еко-шкірки, що забезпечить високий комфорт у використанні та гігієні роботи,- нахил- дозволяє відрегулювати висоту стільця, вільне розмахування та замикання вертикальної позиції на роботі,- можливості обертання навколо вертичної осі 360-х.
Розміри стільця: Ширина: 65 см глибиною: 73 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 48 cm |
| Мoдель | Gandalf czarno-popielaty |
| Максимальна висота сидіння | 52 cm |
| Максимальне навантаження | 100kg |
| Марка | Halmar |
| Материал обивки | Ze skóry sztucznej |
| Матеріал тіла | Plastik |
| Мінімальна висота місця | 45 cm |
| Цвет обивки | Сірий |
| Колір тіла | Чорний |
| Ширина місця | 50 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 538 ₴


