Доставка зі складу 5-10 днів.
Подарунки магазину меблів для модних стільців
Кінга Халмара 2 Ротарі
Сучасне та елегантне офісне крісло - кабінет. Профілійний спинка з підголівником. Металеві, хромовані підлокітники з м'якими м'якими накладками. Верхова основа, виготовлена з металу, хром. М'який і приємний сотик з оксамитовою/велюрською тканиною. Внутрішня частина стьобаної оббивки - підкреслює сучасний стиль.
оснащений механізмом руху нахилу з функцією коливання та замком сидіння та спинкою в робочому положенні.
сірий (сірий).
Для крісла ви можете вибрати колеса для м'яких поверхонь або для додаткової оплати за тверді поверхні.
Будь ласка, прочитайте пропозицію детально.
Загальна висота (a): 116 - 124 см
Висота сидіння (B): 44 - 52 см
Загальна глибина (e): 76 см
Глибина сидіння (E): 52 см
Загальна ширина (f): 67 см
Ширина сидіння (F): 57 см
діаметр водійської бази (g):
Максимальне навантаження: 120 кг
Вага: 19 кг
крісло, оснащене механізмом руху нахилу, функції:
Тип коліс - які колеса ви повинні вибрати?
1. Продукт стандартний оснащений пластиковими (твердими) колесами для м'яких підлог, таких як килим, гумолеум.
2. Якщо у вас є підлога жорсткої структури (наприклад, паркет, панелі, плитка), ми пропонуємо колеса спеціальними пристосованими до них (так -зведеними м'якими колесами). У них є спеціальне покриття, яке захищає від подряпин (приклад на фотографії поруч - сірий - колір шини зустрічається в декількох кольорах і може змінюватися залежно від гри). Вартість заміни коліс - це лише PLN 20. Вибираючи готівку на виплату доставки, будь ласка, напишіть лише в інформацію продавцю, яку ви вирішите замінити колеса, тоді вартість PLN 20 буде додана до вартості завантаження.
У разі оплати шляхом переказу необхідно здійснити субсидії. Субсидію можна здійснити, увійшовши у ваш акаунт Allegro, а потім зайти по магазинах >>> Мій покупок
4Субсидії також можуть бути здійснені безпосередньо на банківський рахунок (видно на вкладці "Відповідна")
3. Ви також можете придбати м'які колеса як окремий продукт, пропозиція доступна на іншому аукціоні. У цьому випадку продукт з продуктом буде містити два набори коліс: стандартні (жорсткі) колеса та додаткові гумові колеса.
Щоб придбати додаткові колеса, виберіть "Всі товари продавця" та введіть слово "колеса" у пошуковій системі.
Гумові колеса - це альтернатива захисним килимам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 52 cm |
| Мoдель | King 2 popielaty |
| Максимальна висота сидіння | 58 cm |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | Halmar |
| Материал обивки | Z tkaniny |
| Матеріал тіла | Metal |
| Мінімальна висота місця | 50 cm |
| Цвет обивки | Сірий |
| Колір тіла | Chrom |
| Ширина місця | 57 cm |
- Ціна: 13 609 ₴


