Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігназіо Халмарський ротаційний крісло
Розміри
Механізм руху нахилу
кола
Вартість заміни коліс - лише PLN 20. При оплаті доставки, будь ласка, прокоментуйте. Кількість PLN 20 за колесо буде додана для завантаження. У разі оплати за допомогою переказу, зробіть дочірню компанію: перейдіть на вкладку "Купаний", виберіть правильне замовлення, а потім розгорніть деталі, натисніть "Оплата".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 46 cm |
| Максимальна висота сидіння | 60 cm |
| Максимальне навантаження | 100kg |
| Марка | Halmar |
| Материал обивки | Ze skóry sztucznej |
| Матеріал тіла | Metal |
| Мінімальна висота місця | 50 cm |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Колір тіла | Wielokolorowy |
| Ширина місця | 47 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 877 ₴


