Доставка зі складу 5-10 днів.

Офісне крісло Gilberto в чорному - це складні офісні меблі, розроблені для максимального комфорту та функціональності.
Переваги офісного крісла Гілберто

ергономіка та комфорт офісного крісла Гілберто
РозміриХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 50 cm |
| Мoдель | Gilberto czarny |
| Максимальна висота сидіння | 53 cm |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | Halmar |
| Материал обивки | Z tkaniny |
| Матеріал тіла | Metal |
| Мінімальна висота місця | 45 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Metal |
| Ширина місця | 50 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 553 ₴










