Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічна специфікація
Галерея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 256GB |
| Код виробника | 15ANB0003NWB82PCEA |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Chromebook 15 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon, Czytnik kart pamięci |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Chrome OS |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x DisplayPort |
| Сім'я процесорів | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Srebrne |
| Екранне покриття | Błyszcząca |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


