Доставка зі складу 5-10 днів.
Тонкий клієнт HP T655 - Ryzen R2314 - 8 Гб оперативної пам’яті - 64 Гб спалах - Win 10 IoT (5H0W2EA)
Розв’яжіть свої гібридні, локальні та віртуальні обчислювальні навантаження завдяки тонкому клієнтському терміналі HP T655. Допоможіть захистити ваші дані та пристрій у ваших потоках роботи завдяки побудованим функціям безпеки. Виберіть правильну відповідність для конкретних користувачів та навколишнього середовища завдяки широкому спектру підсистем. HP T655. Частота процесора: 2,1 ГГц, виробник процесорів: AMD, сім'я процесорів: AMD Ryzen вбудований. Внутрішня пам'ять: 8 ГБ, Внутрішня пам'ять Тип пам'яті: DDR4-SDRAM, Швидкість годинника пам'яті: 3200 МГц. Загальна ємність зберігання: 64 ГБ, Медіа зберігання: EMMC. Модель на бортовій графічній картці: графіка AMD Radeon. Коефіцієнт даних Ethernet LAN: 10 100,1000 Мбіт/с
Сучасна гнучкість Виберіть з максимум 35 різних підсистем, включаючи дротову або бездротову мережу та експлуатацію старих периферійних пристроїв. Завдяки інтегрованому кріпленню VESA ви можете зручно встановити спрощений клієнт на максимум шість різних орієнтацій. Специфікація HP Elite T655 Тонкий клієнт - SFF - Ryzen R2314 2,1 ГГц - 8 ГБ оперативної пам’яті - 64 Гб спалах - Windows 10 IoT Enterprise
Виробник: HPKOD Продукт: 5H0W2EA#ABBProcesor: AMD Ryzen R2314 Przemyśc: 8 Gbram Max.: 32 GBSLOT 5,0-WI-FI 6 (802.11ax) Передні з'єднувачі: гарнітура USB 3.1 Gen 1 USB 3.1 Тип-транспорт Задня: USB 2.0 USB 3.1 Gen 1 Displayport 1.2 Енергетика Starkolor: Czarnywymaryie width x висота x gł: 50 x 210 x 210 mm: 1 kg width x x x gł.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Тонкий клієнт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 64GB HDD |
| Кількість ядер процесорів | 2 rdzenie |
| Мoдель | t655 |
| Марка | HP |
| Операційна система | Windows 10 |
| Тип житла | Mini PC |
- Ціна: 9 999 ₴


