Доставка зі складу 5-10 днів.
Основна обробка даних на Firmahp Pro SFF 290 допомагає оптимізувати бізнес -ресурси. Оснащений ефективним процесором Intel, необхідними інструментами та функціями безпеки для бізнесу, легкий -підроблений та доступний комп'ютер пропонує масштабовану та функціональну конструкцію, яка може розвиватися разом з вашою компанією. Потужність, оптимізована для продуктивності, зберігає потреби компанії, завдяки потужному процесору Intel та потужній пам'яті, накопичувачі та відеокарті.
Довідка, забезпечити безпеку даних, захистити свої інвестиції та дані за допомогою прошивки TPM, безпеки блокування приводу HP та фізичної розетки із блокуванням безпеки. Можливість розширення кишень та двох гнізд у майбутньому пропонує можливість розширення в майбутньому. Допомога для захисту нашого спільного майбутнього HP Pro SFF 290 G9 постачається з упаковкою у 92% матеріалів, отриманих стійким способом та переробкою.
4 Легкий доступ до комп'ютерного управління до необхідних оновлень та менше часу, присвяченого оновленню управління завдяки функції помічника підтримки HP. Інформація про товар HP Pro SFF 290 G9 настільний ПКпроцесор Intel Core Family Processor 3,5 GHZTACTING (BOOST) 4.7 Процесор процесора Процесор Серія першої тютюни 4 -го теми 4 -х L3 12 MBPO Intel Core I3-14100
intel vpro видалити оперативну пам’ять 16 gbmaks ram. Memory size 64 Gbbliczba Placed memory sockets 1 CLI-MEMORY SOCKETS 1 PARTNER DDR4 Memorial memory 3200 MHZTYP SSDPOs SSD 1 TBFORATM SSD width M.2 2280 INTERFERFEJS SSD PCI-ExpressModel graphics card Intel UHD GraphicSproduj Video 1 X HDMI1 X VGA (15 PIN D-Sub) Network interface Bluetooth1 x 10/100/1000 Мбіт/Swi-Fi 802.11a/b/g/n/axkarta soundy
4 Оптичні Memorial Cards DVD-RWAT NIEMB 4 X USB 3.2 Type-A Gen 14 X USB 2.0 Type-Apozstal Ports WE / O 1 X RS-232-COM / SERIAL PORT1 X Audio (Line-in 162 X M.2Moc живлення 180 Wkolor Black Small Force Forkwysity 27 CMS 9.5 CM УКЛЮЧЕННЯ 30.3 СМ ВАКУ 4.2 KGWYSITY 27 CMS COREBRION. HP 125 м дротова клавіатура HP 125| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Чіпсет | Intel H670 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 1TB HDD |
| Кількість ядер процесорів | 4 rdzenie |
| Мoдель | Pro 290 G9 SFF |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | HP |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 180 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i3-14100 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i3 |
| Швидкість процесора | 4,7 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип графічної карти ОЗП | DDR4 |
| Тип житла | Small Form Factor |
| Тип пристрою | Biznesowe |
- Ціна: 9 999 ₴


