Доставка зі складу 5-10 днів.


_x000D_ Павільйон HP 15
Ви зрозумієте все, що завгодно, де б ви не були - ноутбук з павільйону з потужним_x000D_ Процесор, розширена відеокарта та великий 15,6-дюймовий екран HD_x000D_ За допомогою Microcrawy та аудіосистеми, пристосованої до експертів, вона надасть вам_x000D_ Розваги в приголомшливій якості та ідеально охоплюють багатоповерхові роботи. Ні_x000D_ Ви повинні йти на компроміси - грати, дивитися фільми та працювати так, як хочете. Стрункий_x000D_ А легкий корпус означає більшу мобільність та ідеальний вигляд.

"_x000D_
Процесор покоління Intel® Core ™ 12 Останнє покоління процесів Intel пропонує ідеальне поєднання продуктивності та ефективності_x000D_ енергія. Ви виконаєте всі завдання швидше, ніж раніше.
">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"> ">"_x000D_
NVIDIA® GEFORCE® MX550 Картка NVIDIA забезпечує високу продуктивність і в той же час економить енергію - прискорення_x000D_ і феноменальні візуальні враження, які ви очікуєте.
_x000D_ Все, що потрібно, щоб швидко діяти.
> Останні ігри, а також редагування фотографій та відео в якості HD - картки_x000D_ Графічний GeForce MX550 забезпечує високу продуктивність та завдяки технології NVIDIA_x000D_ Optimus® економить енергію


Процесор Double Core Intel® Core ™_x000D_ I7-1260p останнього покоління з 18 Мб кешу L3 та технології Intel®_x000D_ Turbo Boost
16 Гб дуже швидка пам'ять DDR4-3200 O_x000D_ Більше ємності та стійкості до помилок дозволять плавно працювати.
SSD PCIE® NVME ™ M.2 з ємністю до 1_x000D_ Туберкульоз пропонує до 17 разів більша швидкість порівняно з традиційними дисками_x000D_ жорстка швидкість 5400 об/хв

_x000D_ Дисплей, який робить радість.
надзвичайна деталь, кристал_x000D_ Чисте зображення з будь -якого кута - це забезпечує екран FHD (1920 x 1080)_x000D_ з широкими кутами огляду - 178 °.
Забудьте про неприємні роздуми - антирефлективна панель дозволяє використовувати_x000D_ з комп’ютера навіть зовні, у сонячні дні.
екран з яскравістю 250 заклепків_x000D_ Це відмінна видимість усіх деталей, кращої якості зображення та багатства_x000D_ Відтінки - навіть при легкому освітленні.

Дуже вузька рама виглядає надзвичайно стильно, і в той же час це робить_x000D_ У меншому корпусі ми можемо насолоджуватися більшим екраном.
_x000D_ Використовуйте всі можливості.
вам не вистачає варіантів з'єднання_x000D_ Зовнішні пристрої - у вас є все необхідне, включаючи USB -порт SuperSpeed_x000D_ Type-C® потужністю 10 ГБ/с із джерелом живлення, DisplayPort ™ 1.4 та HP Sleep_x000D_ і заряд.


вам більше не потрібно турбуватися про покриття_x000D_ або нестабільні, безкоштовні бездротові з'єднання - завдяки інтегрованій картці_x000D_ Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2 × 2) з комбінованим модулем Bluetooth® 5.


онлайн -зустрічі з жвавою та виразною картиною навіть із слабкими_x000D_ Освітлення та розмова віч -на -віч - це пов’язано з широкою камерою HP_x000D_ Vision HD 720p із вбудованою системою з двох цифрових мікрофонів.

Завдяки двом динамікам HP, HP Audio Boost Technolog_x000D_ аудіосистема професіоналів з B&O ви можете насолоджуватися багатими_x000D_ і природний звук.

написати комфортно навіть у погано освітлених кімнатах - це дозволить_x000D_ Повна оцінка, освітлена клавіатура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,74 kg |
| Відеокарта модель | Intel Iris Xe Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Klawiatura numeryczna |
| Ємність батареї | 41Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | 8G0K3EA |
| Кількість акумуляторних камер | 3 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 10 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Pavilion 15-eg3323nw |
| Максимальний робочий час | 7,45h |
| Марка | HP |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 250 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 2x USB 3.0, 1x USB 3.1 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4600MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴






