Доставка зі складу 5-10 днів.
Комп'ютер 290 Pro SFF G9 I5-14500 512GB/32GB/DVD/W11P A54Y7ET
Довідка, забезпечити безпеку даних, захистити свої інвестиції та дані за допомогою прошивки TPM, безпеки блокування приводу HP та фізичної розетки із блокуванням безпеки. Можливість розширення кишень та двох гнізд у майбутньому пропонує можливість розширення в майбутньому. Допомога для захисту нашого спільного майбутнього HP Pro SFF 290 G9 постачається у упаковці, виготовленій у 92% матеріалів, отриманих стійким способом та переробленим.
4 Замовляйте на настільних структурних особливостях цього елегантного пристрою AIO дозволяє краще використовувати простір на робочому місці. Швидкий і простий доступ до портів та додаткова бездротова мережа Wi-Fi 6 з підключенням Bluetooth допомагає зменшити кількість кабелів. Легкий доступ до комп'ютерів Доступ до необхідних оновлень та менше часу, присвяченого оновленням, завдяки помічнику підтримки HP.Модель: HP Pro SFF 290 G9 Desktop Processor Pcrodzina: Intel Core I5 Tacting Processor: 1,9 GHZTACTING (BOOST): 5 GHZGENERATION CPU: Чотирнадцята ядра: 14-е потоки: 20CE L3: 24 Mbpoznieka GBMAKS. Розмір меморіалу: 32 GBBLICZBA розміщені гнізда п
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Чіпсет | Intel H670 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 6 rdzeni |
| Мoдель | Pro 290 G9 SFF |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | HP |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 180 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i5-14500 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Швидкість процесора | 5,0 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип відеокарти ОЗП | DDR4 |
| Тип житла | Small Form Factor |
| Тип пристрою | Biznesowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


