Доставка зі складу 5-10 днів.
Перейдіть до елітного рівня параметрів Elitebook 640 - це сильний і безпечний комп'ютер за доступною ціною, що дозволяє легко стандартизації, надаючи користувачам інструменти, необхідні під час роботи майже в будь -якому місці. Цей комп'ютер, розроблений відповідно до основних потреб підприємств, забезпечує співпрацю та забезпечує владу та безпеку, яку ваша компанія повинна залишитися в грі.
кристально чистий звук кришталево чистого звуку завдяки динамічному звуку HP та зменшенню шуму HP AI.
Захист від HP Wolf SecurityKomputery HP Wolf Pro Security Edition поєднує HP Sure Click Pro Solution з HP Sure Sense Pro, щоб забезпечити більш точний захист, ніж у стандартних версіях через щорічні або трирічні ліцензії користувача за підтримки HP. Це забезпечує потужне, єдине рішення, яке не потребує середовища, яким керує ІТ -команда.
Найновіший процесор Intelz найбільш ефективність завдяки останньому процесору Intel, який оснащений цим глобально доступним та простим портативним комп'ютером.
Elitebook 640 G9
Intel Core i5-1235U
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,37 kg |
| Відеокарта модель | Intel Iris Xe |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 9M3L6AT |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 10 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | HP EliteBook 640 14 inch G9 Notebook PC |
| Марка | HP |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Kamera |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴







