Доставка зі складу 5-10 днів.

Ігровий ноутбук Омен 16
Вся мобільна потужність, яка вам потрібна
збагатити свої ігри та все життя, беручи ідеальну Весело скрізь один з одним, завдяки новому Омену для ноутбука 16.
процесори Intel
13. Покоління
неперевершена ефективність роботи, необмежена кількість Творчість та неконтрольована сила.
графічні картки
nvidia © GeForce
rtx ™ з 40 серії
величезний крок вперед з точки зору ефективності та виконання, завдяки підтримуваному штучному інтелекту DLSS 3 технологій і повне відстеження променів.
Чи можу я грати?

неперевершений
продуктивність
Краще охолодження
для кращої гри
Нове будівництво Задня частина корпусу дає додатковий простір для охолодження інтер’єру.
Коли ваша машина дихає вільно,
Ви не отримуєте задишка.
дисплей
qhd
досвід роботи, як хотіли ї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,35 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4060 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad |
| Ємність батареї | 70Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 24MB |
| Код виробника | B4MC5EA |
| Кількість акумуляторних камер | 4 |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 10 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | OMEN 16-wd0005nw |
| Максимальний робочий час | 6,5h |
| Марка | HP |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 250 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 3x USB 3.0, DC-in (wejście zasilania), Wyjście audio, 1x USB 3.0 (Typ-C) |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оперативної пам'яті | 5200MHz |
| Частота процесора | 4900MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴








