Доставка зі складу 5-10 днів.
ноутбук HP _x000D_ Заздрість x360 16

Елегантна конструкція з можливістю легкої зміни від ноутбука в планшеті






* Акумулятор може заряджати до 50% протягом 45 хвилин, коли система вимкнена (використовуючи команду "Закрити"). Рекомендується використовувати живлення HP, що постачається з портативним комп'ютером;_x000D_ Не рекомендується використовувати нижчі навантажувачі. Після зарядки на рівні 50% ємності відновлюється нормальна швидкість зарядки. Час зарядки може змінюватися в межах ± 10% через_x000D_ для системної толерантності. Рішення доступне у вибраних продуктах HP. Повний список функцій продукту доступний на веб -сайті http://store.hp.com.
OLED -технологія забезпечує новий рівень якості зображення






1 залежно від конфігурації
Покажіть себе з найкращої сторони _x000D_ і поговорити з почуттям визначеності



обертова камера 5 Мп ІЧ _x000D_ З тимчасовим зменшенням шуму _x000D_ і інтегрований макет двох цифрових мікрофо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,87 kg |
| Відеокарта модель | Intel Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Akcelerometr, Żyroskop, Technologia Intel vPRO |
| Ємність батареї | 68Wh |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | B4MB8EA |
| Кількість акумуляторних камер | 4 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 12 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Envy x360 16-ac0014nw |
| Максимальний робочий час | 11,15h |
| Марка | HP |
| Матеріал | Metal |
| Матриця Тип | OLED |
| Матрична ясність | 400 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Ekran dotykowy |
| Оновлення частоти | 120Hz |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Роз'єми | 1x USB 3.1 (Typ-C), 1x Thunderbolt 4, 2x USB 3.1, Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 6400MHz |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Екранне покриття | Błyszcząca |
- Ціна: 9 999 ₴











