Доставка зі складу 5-10 днів.

HP Elitebook 845 G11

Довга продуктивність
збільшити можливості ваших гібридних команд, завдяки кращим функціям продуктивності та конференції, заснованими на штучному інтелекті.

Ir 5 Мп камер
4
Захист від HP Wolf Security

Windows 11
Робота з будь -якого місця без втрати працездатності чи безпеки, використовуючи Windows 11, що підтримується технологією співпраці та комунікаційного HP.
Процесор AMD
Лоб вашої роботи з ефективним та надійним процесором AMD, який забезпечує дуже швидкі реакції, завдяки комбінованому та сучасному режиму готовності.

Швидке та ефективне бездротове підключення LAN
Мобільність ноутбука та надійне та швидке з'єднання з мережею вирішують, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в щільних бездротових умовах, завдяки технології Wi-Fi 6E з гігабітною швидкістю. 2
Надійно переглядати веб -сайти
4Ваш відбиток пальців - це ваш пароль
Забудьте ввести ім’я користувача та пароль. Тепер ви можете увійти на Windows та веб -сайти за допомогою додаткового зчитувача відбитків пальців.

Порти
Специфікація
дисплей
wuxga (1920 × 1200) IPS з діагональною 35,6 см (14 ″)
процесор
AMD Ryzen ™ 7 Pro 8840HS
Рам
32 ГБ DDR5
жорсткий диск
1 ТБ SSD
Графічна карта
amd radeon ™ 780m
Стандарт зв'язку
MediaTek RZ616
HP Wolf Security для бізнес -рішення вимагає Windows 10 або 11 Pro або нової версії, включає різні функції безпеки HP та доступні в системах HP Pro, Elite, Workstations та RPO. Інформацію про функцію безпек
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 PRO 8840HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,42 kg |
| Відеокарта модель | Radeon 780M |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych |
| Ємність батареї | 56Wh |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Кеш процесора | 16MB |
| Код виробника | 9G0Y8ET |
| Кількість акумуляторних камер | 3 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | EliteBook 845 G11 |
| Марка | HP |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 800 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 2x Thunderbolt 4, Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5100MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴









