Доставка зі складу 5-10 днів.

HP Elitebook 860 G11

Довга продуктивність
збільшити можливості ваших гібридних команд, завдяки підвищенню функцій роботи та конференції на основі штучного інтелекту.

Ir 5 Мп камер
4
Захист від HP Wolf Security

Windows 11
Робота з будь -якого місця без втрати працездатності чи безпеки, використовуючи Windows 11, що підтримується технологією співпраці та комунікаційного HP.
Ефективний процесор Intel®
Прискорюйте роботу вимогливих бізнес -додатків за допомогою процесора Intel® Core ™.

Не дайте шансом вуайерам
Підсилюйте миттєвий захист від цікавих поглядів, завдяки функції HP впевненого виду, який робить екран, який переглядається збоку схожим на блискучу мідну поверхню, що робить відображений вміст нерозбірливим. 2
Швидке та ефективне бездротове підключення LAN
Мобільність ноутбука та надійність швидкого з'єднання визначають, де можна працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання в щільних бездротових умовах завдяки технології Gigabit Speed Wi-Fi 6. 3
Надійно переглядати веб -сайти
4
Порти
Специфікація
дисплей
wuxga (1920 × 1200) IPS з діагональною 40,6 см (16 ″)
процесор
Intel® Core ™ Ultra 7 165U
Рам
16 Гб DDR5
жорсткий диск
512 ГБ SSD
Графічна карта
Graphics Intel®
Стандарт зв'язку
Intel® Wi-Fi 6E AX211
HP Wolf Security для бізнес -рішення вимагає Windows 10 або 11 Pro або нової версії, включає різні функції безпеки HP та доступні в системах HP Pro, Elite, Workstations та RPOS. Інформацію про функцію безпеки можна знайти в специфікаціях продукту. Інтегрований HP View відображає дисплей, що забезпечує конфіденційність для дії в горизонтальній орієнтації. Для експлуатації в діапазоні 6 ГГц, продається окремо, продається окремо. Ная
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 165U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,72 kg |
| Відеокарта модель | Intel Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Klawiatura numeryczna, Technologia Intel vPRO |
| Ємність батареї | 76Wh |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | A36WRET |
| Кількість акумуляторних камер | 6 |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 10 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | EliteBook 860 G11 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 1000 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 2x Thunderbolt 4, Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4900MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴









