Доставка зі складу 5-10 днів.

| Масажний стілець масажу IREST Queentri (A357) Нехай 3D масаж переважає у вашому інтер'єрі

Irest Queentri (A357) - це масажний крісло з надзвичайно тонким і делікатним дизайном, який, безумовно, сподобається закоханим затишним інтер'єрам. М’які, обтічні форми крісла, приглушені кольори та дуже приємні м'які елементи дають йому унікальний шарм та благодать, а технологічно вдосконалені функції забезпечують дивовижні сенсації релаксації. Irest Queentri (A357) Масажний крісло дає 18 автоматичних програм. Під час масажу в кріслі ви можете вибрати 11 методів масажу.

Масажні зброї в кожній техніці можуть спрацювати: цілісно, точки або в вибраному діапазоні. Крім того, можна регулювати силу, ширину та швидкість масажу на 5 рівнях. 3D Smart 3D -масажна система, оснащена набором приглушених масажних зброї, забезпечує надзвичайно приємний і точний масаж. Масажер рухається не лише по хребту і вбік, але й додатково поширюється до 10 см, ідеально масажуючи навіть найсильніші м’язи.

іопен і розтягування Спеціально розроблений, розділений керівник IOPEN дозволяє складати стілець до плоского положення, тобто плоским. Завдяки цьому модель забезпечує більш ефективне розтягування всього тіла, зберігаючи всі переваги нульової сили тяжіння. SL-форма Технологія SL-форми, що використовується в кріслі, дозволяє ідеально відповідати масажеру до природної форми хребта, що призводить до комфортного, точного масажу від шиї до стегон.

масаж роликових ніг Масажні валики з 3-ступінчастою регулюванням швидкості в поєднанні з подушками безпеки забезпечують надзвичайно розслабляючий та ефективний масаж ніг, що видаляє напругу та стимулює циркуляцію. Через кілька хвилин ви відчуєте розслаблююче відчуття легкості. Масаж за допомогою подушок безпеки 36 подушок безпеки приємно обернуть руки, передпліччя, руки, талію, телята і ноги, покращують потік лімфи в тіло і приносять заспокійливе полегшення. Більше того, завдяки 5-ступінчастому коригуванню інтенсивності ви маєте можливість налаштувати відчуття власним уподобанням, вступаючи в стан повного розслаблення.
Розміри
специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Irest |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота місця | 54cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Kółka jezdne |
| Мoдель | Queentri (A357) |
| Максимальне навантаження | 150kg |
| Марка | IREST |
| Матеріал | Skóra ekologiczna |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Masujące |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Бежевий |
| Ширина місця | 49cm |
- Ціна: 246 921 ₴







