Доставка зі складу 5-10 днів.
lenovo thinkedead se10 Intel Atom X6214RE 4 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Mini PC Black
Найважливіші технічні параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 4GB |
| Ваги | 1,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics |
| Жорсткий диск | 256GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 2 rdzenie |
| Мoдель | ThinkEdge SE10 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 32 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 65 W |
| Операційна система | Bez systemu |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Atom x6214RE |
| Розмір пам'яті графічної карти | Współdzielona |
| Сім'я процесорів | Intel Atom |
| Швидкість процесора | 1,4 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Mini PC |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Чипсет | Intel SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


