Доставка зі складу 5-10 днів.


ideapad slim 3i gen 8 (15, Intel)
мобільність у найкращому виданні
Широкий -15 ″ Ноутбук з процесорами для Intel® Core ™ 13. Покоління дозволяють оптимізувати продуктивність, продовжити термін роботи акумулятора та покращити охолодження системи довше без живлення завдяки швидкому зарядженому технологією, входу в систему та починаючи з додаткового живлення з вбудованим -in -в відбитках пальців: камера з опадами, забезпечуючи приватну, Dolby Audio ™ Sound Technology <
функції

Швидкий та ефективний
Ноутбук IdeaPad Slim 3i Gen 8 був розроблений для військової витривалості і ідеально підходить для роботи, навчання чи розваг на подорожах. Це 15-дюймовий пристрій, оснащений процесорами для Intel® Core ™ 13. Генерація забезпечує швидкий час відгуку у всіх програмах, тому ви можете виконувати багато завдань одночасно. Крім того, величезна кількість доступної пам'яті означає, що ви можете зберегти всю мультимедійну бібліотеку на своєму комп’ютері.

Сила військового класу
4 Ноутбук IdeaPad Slim 3i Gen 8 на 10% тонший, ніж попереднє покоління, і легко вписується в рюкзак або мішок для подорожей. Він був розроблений для того, щоб протистояти ударам, пилу та складних умовах подорожей, і в той же час виглядає чудово і доступний у різних кольорах.
занурюйся в досвід
4 Сертифікат світла з низьким вмістом синіх синіх допомагає уникнути втоми очей. Більше того, Dolby Audio ™ надає чудовий звук під час телеконференції, перегляд фільмів або просто прослуховування улюблених пісень.
Не потрібно чекати більше
Ви повинні бути впевнені, що ваш пристрій буде йти в ногу з вами, коли ви в русі. Завдяки технології швидкої зарядки, ноутбук IdeaPad Slim 3i Gen 8 забезпечує 2 години роботи після 15 хвилин зарядки. І коли мова йде про вашу конфіденційність та захист, ви можете розраховувати на нас. Веб -камера містить діафрагму, яка забезпечує конфіденційність, тож ви можете бути впевнені, що ви поза камерою, коли хочете. З іншого боку, необов'язковий зчитувач відбитків пальців, інтегрований з кнопкою живлення, дозволяє негайно входити та безпечний запуск з одним пальцем.

Інтелектуальні функції працюють для вас
Залежно від використання ноутбука IdeaPad Slim 3i Gen 8, він автоматично адаптується для оптимізації продуктивності, продовження терміну експлуатації акумулятора та зниження температури для більш ефективної роботи завдяки розумній потужності. Інтелектуальна бездротова технологія легко виявляє всі перерви у спілкуванні та динамічно вирішує проблеми, щоб знову підключити вас у режимі реального часу. Більше того, інтелектуальні функції безпеки захищають ваші найбільш конфіденційні файли та запобігають несанкціонованому доступу та крадіжці файлів. Ви навіть можете видалити всі дані BIOS під час переходу на новий комп'ютер. Що стосується безпеки, ви можете покластися на нас.
Специфікація може змінюватися залежно від області та моделі
специфікація
Специфікація може змінюватися залежно від області та моделі.
порти/ гнізда

1. Зчитувач карт SD2. USB-A 3.2 Gen 13. Power Socket4. USB-A 3.2 Gen 1
5. HDMI 1.46. USB-C 3.2 Gen 1 (Повна функціональність) 7. Сокет для навушників та мікрофона
Відкрийте ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,62 kg |
| Відеокарта модель | UHD Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | 83ER00KFPB |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | IdeaPad Slim 3 15IAH8 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania) |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Niebieskie |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4400MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴











