Доставка зі складу 5-10 днів.

Availability: Availablelenovo Thinkcentre Neo 50s Gen 4 12JH - SFF Core i5 13400 / up to 4.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption 2, NVME - DVD recorder - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro -Kruczo-Czarny-Topseller-with 3 years Lenovo Onsite Підтримка Lenovo Thinkcentre Neo 50S G4 Intel Core I5-13400 8GB DDR4 1TB SSD M.2 W11P 3Y OS

Виробник Виробник Частина NO12JH0026PB Опис товару Thinkcentre Neo 50s Gen 4 Малий форм -фактор (SFF) - компактний бізнес -комп'ютер з високою обчислювальною потужністю. Завдяки процесору Intel Core I5, швидкій пам'яті DDR4 та великій кількості дисків та SSD, цей невеликий настільний комп'ютер (SFF) впорається з будь -яким завданням, підвищуючи продуктивність.

Ключові переваги З невеликого місця, діловий комп'ютер Intel Core та 5 - Екологічні сертифікати - екологічно чистий до Меморіалу навколишнього середовища для захисту та захисту критичних даних про бізнес Властивості продукту Опис товару Lenovo Thinkcentre Neo 50s Gen 4 - SFF CORE I5 13400 2,5 ГГц - 8 ГБ - SSD 1 ТБ - Міжнародна англійська

Тип Особистий комп'ютер - SFF Пов’язані послуги 3 роки підтримка Lenovo OnSite Місце розташування Мова: польська / регіон: Польща Процесор Intel Core i5 (13. Покоління) 13400 / 2,5 ГГц (до 4,6 ГГц, (10-ядерна) Кеш 20 Мб Кутова пам'ять 20 Мб Рам

8 ГБ (встановлено) / 64 ГБ (макс.) - DDR4 SDRAM Контролер масової пам'яті SATA (SATA 6 Гб/с) Жорсткий диск SSD 1 TB - PCI Express 4.0 X4 - M.2 2280 - TCG OPAL ENCRYPTION 2, NVM Express (NVME)
оптичний привід DVD -диктофон Читач карток 7 в 1 Графічний драйвер Intel UHD Graphics 730 відео пам'яті (UMA) Веб -робота 1GBE Клавіатура Міжнародна англійська мова Живлення (50/60 Гц) Додана операційна система Windows 11 Pro Забарвлення Жваво-білий Розміри (ширина/звичка.) 10 см х 30,8 см х 27,48 см Терези 4,5 кг Програма продажу виробника Топселер Вуглецева стежка 513 Викиди вугілля в Кг Гарантія виробника Основна гарантія - 1 рік - у користувача Розширена гарантія - 3 роки - у користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 4,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 10 rdzeni |
| Мoдель | ThinkCentre neo 50s Gen 4 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 180 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Процесор | Intel Core i5-13400 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Small Form Factor |
- Ціна: 9 999 ₴







