Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту Lenovo Thinkbook 15 G2 - 15,6 " - Ryzen 5 4500U - 8 ГБ оперативної пам’яті - 256 ГБ SSD - Міжнародний ноутбук англійського Ноутбука Операційна система WIN 10 PRO 64 -bit - Англійська / Польська AMD Ryzen 5 4500U / 2,3 ГГц процесора (4 ГГц) / 8 MB Оптичний дисплей накопичувача 15.6 "світлодіодна підсвічування 1920 X 1080 / Full HD Graphics Amd Radeon Graphics International Keyboard. Англійська клавіатура. 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet акумулятор до 7,5 годин прошивки прошивки прошивки довіреного модуля платформи (TPM 2.0) Chip Security, Color Color Mineral Mineral Mineral Mineral (ширина/ширина) 35,7 см X 23,5 см. Обмежена гарантія виробника - 1 рік - від дверей до дверей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 4500U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 1 kg |
| Відеокарта модель | Radeon Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Ємність батареї | 4120mAh |
| Жорстка дискова ємність | 256GB |
| Карти пам'яті | SD, SDHC, SDXC, MMC |
| Код виробника | 20VG0006PB |
| Кількість графічної карти ОЗП | 2GB |
| Кількість ядер процесорів | 6 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | ThinkBook 15-ARE G2 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 10 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Сім'я процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Колір | Szare |
| Частота процесора | 2300MHz |
| Екранне покриття | Matowa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











