Доставка зі складу 5-10 днів.
4 P -core - Turbo Boost UP - 3,4 E -core - Пам'ять [KB] 30720Technology Snapdragon X Plus X1P-42-100 Серія мобільних процесорних процесорів (30 Мб SmartCue, 8 ядер (продуктивність 8, Ефстинт-Корд 0), 8 ниток, TDP 15W) Матричний скринінг [дюйми] 16,0 300 Diselinity (Pixele) 1920 X 1200 виробництво [HZ] NTSC, Тюв низько -синій Лайддіс Твердість [GB] 512 Crush -Ice -Typ SSD M.2 2242 PCI 4..0x4 NVMEPAMOUS 32768 ROAD LPDDR5X БАНК ПАМ'ЯТА МАМАРА 0 БЕЗКОШТОВНІ Банки 0MAX. Memorial size [MB] 32768 Taktacja [MHz] 8448 Possibility to expand the memory no graphic -ladder Qualcomm Adrenotype graphics card Integrated memory [MB] -Memorial memory assigned to dynamically connected headphone I DisplayPort 1.4) 1x USB 3.2 Gen 1 (Always on) 1x USB 3.2 GEN 1HDMI TakdisplayPort Nievga NieRJ-45 (Ethernet) Memorial cards YES (SD) Smartcard reader Smartcard Niemultimediamodel HD Audio sound card, Qualcomm WCD9385 2x2WMIKOFFon TACKAMERA Internet Tak, 1080p with precipitation of private shuttercommunikacjaczarta network LAN [mbps] non-wireless wi-fi 7, 802.11be 2x2bluethooth yes, 5.3 Модем WWAN оптична неоптична промоція, що не приводиться в привід Niepun числовий сірий -Torackpoint Grey. Цифрові дурниці. Небезпека відбитків пальців Так (вбудована на кнопці запуску) TPM Шифрування Так, 2,0 TPMGNIADA Блокади безпеки Так, Кенсігтон Нано безпеки SLOTOBI SILVERBATERIA/БАТЕРІЯ ПОЛОЖЕННЯ ЛІТІЯ-Полімер ущільнювачів шлуночка, B.D.-Transency 84, що працює на батареї Jeita-Bat 3.0): 21.8/28. (1080p): 30 год (150nits)

* Термін служби акумулятора значно відрізняється залежно від конфігурації обладнання, налаштувань, використання та інших факторів. Постачання живлення 65 Вт USB-копрограмування оперативної системи Windows 11 Professional (на ARM) гарантія гарантії для приватних приватних приватних осіб 36 щомісячна гарантія для компаній 36 щомісячної гарантійної послуги на батарею 12 місяців гарантії народження на місці (на місці у замовника), компенсація CO2 0,5 тонн. 1,82 море [мм] 356,4 Глибина [мм] 248.4Wyster [мм] 16.7 Вимкнути аксесуари Встановити джерело живлення, кабель живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,82 kg |
| Відеокарта модель | Adreno |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Карти пам'яті | SD |
| Кеш процесора | 30MB |
| Код виробника | 21NH001UPB |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ThinkBook 16 G7 QOY |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 300 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych, Czytnik kart pamięci |
| Оновлення частоти | 60Hz |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Qualcomm |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2 (Typ-C), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | Qualcomm Snapdragon |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Szare |
| Частота оперативної пам'яті | 8448Mhz |
| Частота процесора | 3400MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










