Доставка зі складу 5-10 днів.
4 Колір корпусу: Чорний (чорний) Тип пристрою: настільний процесор процесор: Intel® Core ™ I7-13700 Процесор (30 м кеш, 5,20 ГГц) Операційна система: Microsoft® Windows 11 PR PL 64-бітчітсет з материнської плати: intel® B660 Memory: DDR4-3200 МЕМОРІЯ NVMEPOYS DODY: 1 TBWBI-побудована графічна карта: Intel® UHD Graphics 770 Відео з'єднання: VGA (D-SUB) Відео роз'єми: Hdmizles Video: DisplayPtwortWortWorn Audio: Realtek: Realtek Alc623-cgwieje та аудіовиробні виходи: Mini LAN 1 GBP Замінник та комунікаційні порти: USB 2.0 x 4 Попередження та деталі MARGE: USB 3.0 X 2 Підключення та комунікаційні порти: USB 3.0 Type C X 1 та Порти комунікації: USB 3.1 X 2 Підключення та Порти зв'язку: PORT COMADZ KART: Також PCI підключення на материнській платі: 1X PCI-E-ES X16 PCI USI-Concections на материнці Клавіатура Calliope, чорна, англійська (ЄС) миша: USB Calliope Muse, BlackTyp Hower: SFF (невеликий форм -фактор) Потужність живлення: 260 Сервісних крипт: 3y onSitenorms and Dervices: ERP Lot 3, Rohs, що відповідає, сертифікований TCOVIEDWIMIARY [G X S X W] (MM): 308 X 100 X 274.8.8 levem I7-13700; 16 ГБ/SSD1TBINFORMS Додаткові: Дискретний TPM 2.0, TCG CertifiedInforms Додаткові: 1TB SSD M.2 2280 PCIE® 4.0X4 NVME® OPAL 2.0INFORMATIONS Додаткові Kensington® Security Slot ™, 3 x 7 МІНИФІКАЦІЯ Додаткові: padlock loopinformations Додаткові [Місяць]: 36 армійських-хандл у місяці: 36 Prime https://psref.lenovo.com/detail/thinkcentre_neo_50s_gen_4?m=12jh002apbkkod Виробник: 12JH002APB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 4,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Мoдель | ThinkCentre neo 50s Gen 4 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 260 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i7-13700 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип житла | Small Form Factor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







