Доставка зі складу 5-10 днів.
процесор Intel Core i5 -harvest Intel Core I5 процесорів включає багато різноманітних систем. Останні одиниці відрізняються сучасною архітектурою та чудовою годинниковою частотою. Серія включає універсальні моделі, які введуть очікування вимогливих користувачів. Ці компоненти високого класу чудово підходять для повсякденної роботи, а також гарантують розваги на найвищому рівні. Ставка на сучасне та практичне рішення. Необхідно -FHD 23,8 "дисплея та струнка, регульована підставка робить Lenovo V50A AIO (24"), безумовно, привертає увагу - і займає менше місця на столі. Крім того, це економить час і сприяє роботі. Потужний процесор Intel Core 10, а також оперативна та масова пам'ять нового покоління дозволяє миттєво виконувати будь -які завдання. Цей енергозберігаючий та довговічний комп'ютер все в одному, доступний у версії з сенсорним екраном, також пропонує покращені функції безпеки. Правильно високоефективний процесор всеохоплюючого, такий як Intel Core I7 10. Генерація та плавно експлуатаційна пам’ять та масова пам'ять Lenovo V50A AIO (24 ") пропонує адекватну потужність для швидкого виконання кожної задачі. Екологічні сертифікати, що означає нижчі рахунки за електроенергію для вас та вашої компанії. Prostot та безліч варіантів спілкування для спеціальної клавіатури та інтелектуальної функції комутації Ви запустите свій стильний Lenovo V50A AIO (24 "), просто натиснувши клавіші Alt+P. Також не бракує портів для інших периферійних пристроїв, включаючи USB 3.1 та HDMI. Система з використанням USB -пристроїв. Крім того, Кенсінгтон забезпечує посилання, що полегшує піклування про фізичну безпеку комп'ютера. Технічний присвячений: Виробник: Lenovokod Виробник: 11FJ00BPPBBBBEN: 01953485850888KOLOR: CZARNYLINIA: AIOMODEL: V50A (24CAL) Застосування: Оперативна Universalnnysystem: CoreSor I5-OPTICAL: DVD-процесор: CoreS CoreS Core I5Modestester: (База/Турбо): 2/3.6 GHZPIEMIE RAM: 8 GBTYP RAM Пам'ять: DDR4KARTA GRAPHIC: Intel UHD Graphics 630 Пожежна графіка 10/100/1000Wifi: 802.11ACBluetooth: Takmococ живлення: 90 ВСТУП: Такміш: Такміш: Takywytok [CM]: 48.4 54.1 Депатта [см]: 22 вага [кг]: 6.8LLE Панель: -D-Sub (VGA): Непрограмний спорт: Немає HDMI: 2-RJ-45: Панель): 1-USB 3.0 (задня панель): 1-USB TYP-C (Задня панель): 1 1-Мікрофон: Немає USB 3.0 (бічна панель): 1-USB 2.0 (бічна панель): зчитувач карт 2-пам’яті: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 6,8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel HD Graphics 630 |
| Жорсткий диск | 256GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 4 rdzenie (QuadCore) |
| Мoдель | V50a; |
| Максимальна підтримка ОЗП | 32 GB |
| Марка | Lenovo |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Оптичний драйв | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 9 999 ₴



