Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні робочі станції на найвищому рівні - найвища обчислювальна потужність завдяки основним процесорам Intel® - відмінна графічна обробка та продуктивність завдяки професійній графіці Nvidia - налаштованої пам’яті та масової пам'яті, які можна легко розширити, якщо це необхідно - підвищення надійності, довговічності та безпеки - ідеально для студентів, викладачів, аналітиків даних, програмних програм та дизайнерів Lenovo 3,4 ГГц - VPRO Enterprise - RAM 32 GB - SSD 1 TB - TCG OPAL ENCRYPTION, NVME, Performance - GeForce RTX 4060 - 1GBE - Win 11 Pro - Monitor: None - Key: німецька - Lenovo Topseller - Lenovo Premier Support
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 9,67 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Максимальна підтримка ОЗП | 128 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 750 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Процесор | Intel Core i7-14700K |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип житла | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


