Доставка зі складу 5-10 днів.


thinkpad x13 gen 5 (13, Intel)
безкомпромісна ефективність. Неперевершена мобільність.
компактний, легкий 13,3-дюймовий бізнес-ноутбук для роботи в будь-якій точці продуктивності
функції

Продуктивність професійного класу
Завдяки Ultra -процесорам Intel® Core ™, ноутбук Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 представляє новий рівень продуктивності, що підтримується штучним інтелектом. Насолоджуйтесь оптимізованою продуктивністю завдяки перенаправленим навантаженням на виділені двигуни AI, включаючи енергетику, що переповнює нейронну обробку (NPU), що дозволяє виконувати більше завдань без підключення до мережі. Виберіть Intel VPRO® EVO ™ Edition, щоб отримати багатоквартирну безпеку, продуктивність на професійному, надійному рівні стабільності та повного управління для ІТ -команд.

Ми подбали про вашу безпеку
Ви думаєте, що не можете бути впевнені в цифровій безпеці вашої компанії? Подумайте про це ще раз! Ноутбук ThinkPad X13 Gen 5 пропонує захист найвищого класу вашого пристрою та даних від усіх видів загроз. Просто торкніться кнопки живлення за допомогою вбудованого зчитувача відбитків пальців, щоб негайно отримати доступ до пристрою. Але це ще не все. Наша безпека ThinkShield забезпечує багатошарове захист апаратного та програмного забезпечення, від сповіщення про конфіденційність до шифрування файлів. Інтенсивно працюйте, веселіться ще краще і залиште безпеку нам!

Удосконалення співпраці в Інтернеті
Ноутбук ThinkPad X13 Gen 5 оснащений голосовою технологією Dolby Audio ™ та Dolby®, яка дозволяє обробляти зустрічі, як професіонал. Багатий та звикаючий звук оживляє кожне середовище, особливо під час участі у відео -конференціях. Завдяки 5 -мегапіксельній камері та необов'язковій інфрачервоній камері, ви завжди будете виглядати і звучати ідеально. Ці розширені аудіо- та відеофункції були розроблені спеціально для підвищення рівня відео -комунікації та інтернет -співробітництва.

Проблема -вільні та певне підключення
4 Виберіть підтримку Wi -Fi 7 або 5G і попрощайтеся, щоб викликати проблеми. Незалежно від того, працюєте ви в переповненому кафе чи передаєте свій улюблений вміст у цій галузі, Super -швидкі швидкості Інтернету знаходяться у ваших пальцях. Попрощайтеся з проблемами спілкування та насолоджуйтесь високою продуктивністю. Відкрийте достовірний зв’язок, який ідеально гармонізується з вашим мобільним способом життя, тримаючи вас на вершині.
з турботою про навколишнє середовище
У Lenovo ми беремо участь у сталому розвитку і вживаємо заходів, щоб мінімізувати наш вплив на навколишнє середовище. Ноутбук ThinkPad X13 Gen 5 використовує 90% переробленого магнію в клавіатурі та 55% переробленого алюмінію в нижній обкладинці. Динаміки та батареї виготовлені з 90% пластику, отриманого від переробки Poconum (PCC). Навіть ключові вкладення містять до 85% пластику для переробки PCC, а мережевий джерело живлення виготовляється з перероблених матеріалів. Більше того, наша упаковка сертифікована сертифікатом Лісової ради® (FSC) і складається з 100% перероблених матеріалів, бі -завдань та/або з зелених районів, що проводяться врівноваженим чином.

призначений для виживання за будь-яких обставин_x000D_
Ми використовуємо стандарти MIL-STD 810H Міністерства оборони Сполучених Штатів, щоб отримати ідеальний баланс між вартістю та довговічністю наших ноутбуків ThinkPad. Пристрої випробовуються під кутом 12 військових стандартів, 26 процедур та понад 200 випробувань на контроль якості, щоб забезпечити їх експлуатацію в екстремальних умовах - від арктичної пустелі до пустельних піщаних бурі. Ці випробування включають необроблені змінні навколишнього середовища, включаючи температуру, тиск, пил, вологість та вібраційні випробування.
Специфікація може змінюватися залежно від області та моделі.
специфікація
порти/ гнізда

2. USB-A (5 Гбіт/с, завжди активний)
3. Сокет для навушників та мікрофона
4. Необов’язково: зчитувач смарт -карт
5. Необов’язково: Nano SIM6. USB-A (5 Гбіт/с) 7. HDMI 2.1
8. Кенсінгтон ™ Nano Security Slot
Відкрийте ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,17 kg |
| Відеокарта модель | Intel Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Кеш процесора | 12MB |
| Код виробника | 21LU0013MH |
| Кількість графічної карти ОЗП | Współdzielona |
| Кількість ядер процесорів | 12 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi, WWAN |
| Мoдель | ThinkPad X13 G5 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Włókno węglowe |
| Матриця Тип | IPS |
| Матрична ясність | 400 cd/m2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Операційна система | Windows 11 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x Thunderbolt 4, HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Сім'я процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne |
| Частота оперативної пам'яті | 6400MHz |
| Частота процесора | 4800MHz |
| Екранне покриття | Antyrefleksyjna |
- Ціна: 9 999 ₴











