Доставка зі складу 5-10 днів.

Lenovo Thinkcentre Neo Tiny I9-14900 32GB 1TB RTX 4060 8GB WI-FI 6E+BT W11P
Модель: ThinkCentre Neo Processor Ultra-Life: Intel Core i9 Taktting процесор: 1,5 GHZTACTING Processor (BOOST): 5,8 GHZGENERATION процесора: Чотирнадцять потоків: 32 КРЕЗУВАННЯ СВІТЛІВ: 24CE L3: 36 MBINFORMS з процесором: GBMAKS. Розмір меморіалу: 64 GBBLICZBA розміщені гнізда пам'яті: 1 Вільна пам’ять гнізда: 1 Пам'ять: Sodimm DDR5 Частота рейки пам'яті: 5200 MHZTYP DISK: SSD SSD SSD: 1 Ширина SSD TBFORMAT: M.2 2280 Interfems SSD: PCI-EXPRESSMODELES Прогрети: Nvidiawa Lights of VRAM: 8 GBPPYSTE Video: 2 x Hdmiinterfejs Network: 1 x 10/100/1000 Mbit/Optical Snap Rye: Відділ карт пам'яті: USB Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Non-Dortic Black Construction: Tinyvisiness: 108 MMS: 195 mm Depthity: 191 mm Wealth: 3.5 KGSYSTEM operational: Windows 11 Proakcesoria included: mouse, keyboard
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 3,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | GeForce RTX 4060 |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 24 rdzenie |
| Мoдель | ThinkCentre neo Ultra |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 350 W |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | Intel Core i9-14900 |
| Розмір пам'яті графічної карти | 8 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core i9 |
| Швидкість процесора | 5,4 GHz |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип житла | Mini PC |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Чипсет | Intel SoC |
- Ціна: 9 999 ₴











