Доставка зі складу 5-10 днів.

PerformancePcepceProcessorintel® Core ™ I9-14900, 24C (8p + 16e) / 32T, MAX Turbo до 5,8 ГГц, P-CORE 2,0 / 5,4 ГГц, E-CORE 1,5 / 4,3 ГГц, 36 Мб Процесор Sockets1X FCLGA1700 Інтегрована графічна графіка Intel® UHD Graphics 770 Дискретна графіка1x NVIDIA® RTX 4000 SFF ADA Generation 20GB Чіпсет Chipsetintel® W680

memory2x 32 Гб So-DIMM DDR5-4800 NONCC SOMELESFOUR DDR5 SO DIMM, подвійні канальні Максимальна пам'ять До 128 Гб (4x 32 Гб DDR5 SO DIMM) PCIE NVME Контролерінгрований контролер NVME® PCIE NVME Drive1X 1TB SSD M.2 2280 PCIE® 4.0x4 продуктивність NVME® OPAL Контролерінгрований контролер SATA SATA/SAS REVINONE

Підтримка зберігання До 1x 2,5 "HDD ORD + 2x M.2 SSD • 2,5" жорсткий диск до 1TB • 2,5 "SSD до 7,68 ТБ • M.2 SSD до 4 Тб кожен Audio Chiphigh визначення (HD) Audio, Realtek® ALC897-Q Codec Живлення 300 Вт 90% адаптера Традиційна клавіатура DesignKeyboardUS, чорна, англійська (ЄС)

миша mouseusb calliope миша, чорний Розширення слотів для розширення PCIE® з одним PCIE 4.0 X16 та одним PCIE 3.0 X8. • Слот 1: PCIE 4.0 X16 (через MXM-карта Riser Pcie), низький профіль, 75 Вт, подвійний хрест • слот 2: PCIE 3.0 x8 (x4 провулки), низькі профілі, 25 Вт М.2 слоти Два слоти M.2 PCIE® Gen 4x4 (для SSD) один слот M.2 (для WLAN)

bays1x 2.5 "Disk Bay (необов’язково, поставляється з димом) Пиловод Розміри (WXDXH) 87 x 223 x 202 мм (3,43 x 8,78 x 7,95 дюйма) Вага 3,6 кг (7,94 фунта, максимальна конфігурація) ConnectivityOnboard Ethernetintel® I225-LM + I210-AT, 2X RJ-45, 2,5GBE + GBE
Необов’язковий EthernetNone Wlan + bluetooth Intel® Wi-Fi® 6e AX211, 802.11ax 2x2 + Bt5.1, vpro Front Ports2X Thunderbolt ™ 41x USB-A (USB 10GBPS / USB 3.2 GEN 2) 1x Headphone / Microphone Combo Jack (3.5mm) Rear Ports4X USB-A (USB 10GBPS / USB 3.2 GEN 2) 3x Displayport ™ 1.21x Ethernet (2.5GBE (2.5GBE RJ-45) 1x Ethernet (GBE RJ-45) Optional Rear Порти (налаштовані) Security & Privacysecurity Chipdiscrete TPM 2.0, сертифікований TCG, сертифікований FIPS 140-2 Фізичний Locksketnsington® Security Slot ™, 3 х 7 мм Шасі intrudchassis intrudch ManageaBilitissystem Management Intel® VPRO® Enterprise з Intel AMT 16 Сервісна база гарантії3-річний, на місці Прем'єр -підтримка оновлення1 -го оновлення1 з 3y на сайті Windchill пучків (CPN) Зелені сертифікати Energy Star® 8.0ETAT ™ Gold Registeredrohs Complitittco Certified 9.0 MIL-SPEC TESTMIL-STD-810H Військові пройшли тест Програмне забезпечення SystemWindows® 11 Pro, польська / англійська мова Вбудоване програмне забезпечення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Корпус | |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 64GB |
| Ваги | 3,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | RTX 4000 SFF Ada |
| Жорсткий диск | 1TB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 24 rdzenie |
| Мoдель | ThinkStation P3 Ultra SFF |
| Максимальна підтримка ОЗП | 192 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 300 W |
| Обробник | Socket LGA 1700 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Процесор | Intel Core i9-14900 |
| Розмір пам'яті графічної карти | 20 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core i9 |
| Швидкість процесора | 5,8 GHz |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип житла | Small Form Factor |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Чипсет | Intel W680 |
- Ціна: 9 999 ₴







