Доставка зі складу 5-10 днів.
Ергономічний ігровий офіс Марк Адлер
Модель: Менеджер 3.9 Чорний
Особливості
Менеджер 3.9
стілець, який дозволяє забути, що ви працюєте
Регульовані підлокітники
Функція софлексу - зручний і гладкий рокер стільця
Поперекова підтримка
2. Назад Спеціально профільований спинка забезпечить вашу спину правильним положенням і запобіжить запобігти болю під час тривалого використання комп'ютера. 3. Поперекова підтримка Ергономічна підтримка хребта забезпечує право на спину та підтримує ключ, нижній хребет. 4. Руки та руки Комфортно спирайте руки на ергономічні підлокітники і дайте їм відпочити, незважаючи на довгу безперебійну роботу.
затінений підголівник
міцна основа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markadler |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 53 cm |
| Мoдель | Manager 3.9 Чорний |
| Максимальна висота сидіння | 54 cm |
| Максимальне навантаження | 130kg |
| Марка | Mark Adler |
| Материал обивки | Z tkaniny |
| Матеріал тіла | Plastik |
| Мінімальна висота місця | 44 cm |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір тіла | Білий |
| Ширина місця | 52 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


