Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI Cubi N ADL-072XEU N200 4GB RAM 128GB Drive
прискорити свою роботу
Підключіть аксесуари зручно та бездротово
Фотографії
специфікація
Програмне забезпечення
CPU
Оперативна пам'ять
Графічна карта
жорсткий диск
відділи / читач
звук
Підключення
Вихід / вхід
Фізичні параметри
обладнання
Виробник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 4GB |
| Ваги | 1,4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічна карта | Zintegrowana |
| Жорсткий диск | 128 GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 4 rdzenie |
| Мoдель | Cubi N ADL-072XEU |
| Максимальна підтримка ОЗП | 16 GB |
| Марка | MSI |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 65 W |
| Операційна система | Bez systemu |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Розмір пам'яті графічної карти | Współdzielona |
| Швидкість процесора | 3,7 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип відеокарти ОЗП | DDR4 |
| Тип диска | SSD |
| Тип житла | Mini PC |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Чипсет | Intel SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


