Доставка зі складу 5-10 днів.

процесор

Графіка
Пам'ять

Будівництво
Програмне забезпечення
Перевізник даних

порти та інтерфейси
Попередження про безпеку
Гарантія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесорів | 6 rdzeni |
| Мoдель | MAG Infinite S3 12BTA-1614EU |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | MSI |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 500 W |
| Обробник | Socket 1700 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний драйв | Nie posiada |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Розмір пам'яті графічної карти | 6 GB |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






