Доставка зі складу 5-10 днів.

У ціні набору ми пропонуємо додаткову гарантію.
ноутбук MSI Cyborg 15 A12VE-057PL 15.6 "IPS 144HZ I5-12450H 16 ГБ оперативної пам’яті 512GB SSD GeForce RTX4050 DLSS 3 Windows 11 Home 11 + G2A Card

Ноутбук MSI з 15,6-дюймовим екраном та роздільною здатністю 1920 X 1080 пікселів, оснащених процесором Intel Core i5-12450H з частотою 4,4 ГГц, 16 ГБ пам'яті DDR5 RAM. 512 ГБ SSD жорсткий диск. GeForce RTX 4050 відеокарта. Встановлена операційна система - це Windows 11 Home.
Процесор: Intel Core I5-12450HGENERATION процесора Intel Core: 12 Сердечні ядра: 8 Нитки: 12 Рука: 12 Мб Качемаксимальна Частота Частота різака [GHZ]: 4.4 (Turbo) Мінімальна частота процесора [ГГц]: відсутність даних. Graphicschipset: немає даних emgros оперативної пам’яті [gb]: 16tip ram: ddr5 частота оперативної пам’яті [mhz]: 4800maxal спільна кількість оперативної пам’яті: 64 gbogól ram гнізда: 2 карзинні слоти для оперативної пам’яті: 2x 8gb 4050 від графічної картки: 6 gbtyp gpU Графічна карта (TGP) [W]: Відсутність даних -DATA -Трансмальної потужності відеокарти (TGP) [W]: 45 SSD DISK [GB]: 512YT SSD: PCIE NVME 4.0POPMOY HDD [GB]: HDD [GB] Не застосовується Intel Optane [GB]: Не вигук Модифікований диск: M.2 PCIE 4.0 -Екран [дюйм]: 15.6 Дисперсія екрана: 1920 X 1080 Матрична дорога: Матриця підсвічування: Ні. 144 матриця [CD/M2]: Відсутність дотиків тактильної: кутова інформація: No Datavi-Fi: Так (Wi-Fi 6 (802.11 A/B/G/N/AC/AX)) Bluetooth: Так (Bluetooth 5.3) LAN: 1 ГБ/Грошові модулі: 1 x DC-in (Power Input), 1 x HDMI 2.1, 1 x, 1 x, 1 х. 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1 (з DisplayPort), 1 x Вихід для навушників / Мікрофон, 2 x USB 3.2 Gen. 1 Акумулятор (WH]: 53.5 Акумулятор: немає Дані відсіку: 3Dodatka символів про силою: Немає Захист даних: НЕ ЗАПИТАННЯ (НІ. Диск: Невічний оптичний привід: Не стосується оперативних камер: Hi-Res, Nahimic Audio Serture, вбудовані динаміки (2x 2W) Мікрофон: вбудований мікрофон відбитків: клавіатура з нею: клавіатура блакитної форми: [CM]: 35,93 Глибина [CM]: 25,03 Вага [кг]: 1,98 Батьки: Немає даних про AI: Non -celetyphy TCO: Нембірт ноутбук: ноутбук: ноутбук для ноутбука: MSI Виробник кіборга: A12VE -057PL -G2A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорстка дискова ємність | 512GB |
| Код виробника | A12VE057PLG2A |
| Кількість графічної карти ОЗП | 6GB |
| Кількість ядер процесорів | 8 |
| Мoдель | CYBORG 15 A12VE-057PL-G2A |
| Марка | MSI |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
- Ціна: 9 999 ₴






