Доставка зі складу 5-10 днів.
Тип ноутбука: Універсальне використання: Universaller: MSI SWORD 16 Вільна оперативна пам’ять [GB]: 16 GBPSZIEC (зайнятих/вільні слоти): 2/0 пожежа (максимальна ємність) [GB]: 96 GBTYP Пам'ять: DDR5 Частота пам'яті [MHZ]: 5600 MHZD GRAPHIC: NVIDIAKARTA GAPHIC (MODEL): Графічна (пам'ять картки): 8 GBKARTA GRAPHIC (Тип пам'яті): GDDR6MODEL GRAPHIC: NVIDIA GEFORCE RTX 4060KAMERA: TARS: СТЕТЕР -ВІДКЛЮЧЕННЯ МІКРОФОН: TAKPAT. LAN: LAN 1 GB/Wi-Fi Skarut: Wi-Fi 6Ebluetooth: Bluetooth 5.3USB 3.0 [Кількість]: USB 3.2 Gen. 1-3 PCS. Читач Pepillar-Line: Nice HDMI: 1RJ-45: 1 PCS. DisplayPort та доставка живлення) -1 ПК. Оперативна система: Бракмулятор (технологія): літієвий-іоноваакмулятор (ємність): 4200 махакумулятор (кількість камер) [кількість]: 4200 процесор: Intel Core I7-14650HXProcessor: Intel Core I7-14650HXProcessor (CeaChing) [GHZ]: Ядра [PCS [дюйми]: 16 "роздільна здатність екрана [PX]: 1920 X 1200 PXTYP Матриця: Світлодіод, Матриці IPSrodzaj: Mattatekran Touch: UnderAnem -creen [дюйми]: від 16,0 до 16,9" роздільна здатність екрана [PX]: 1920 X 1200 PX (Wuxga): 27,7 MMZierokie: MMEPHACE [MM]: 267 мм стомлений [кг]: 2,30 кгколорського корпусу: сірова вага: від 2,01 до 2,5 кгекр гарантії: 24 місяці (виробник гарантія) обладнання: живлення для гарантії: стандартний: 16 "1920 x 1200processor: Intel Core I7-14650HXPRES
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,3 kg |
| Відеокарта модель | GeForce RTX 4060 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | SWORD16HXB14VFKG822XPL |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 16 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Sword 16 HX B14VFKG-822XPL |
| Марка | MSI |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | Intel, nVidia |
| Роз'єми | 1x RJ-45 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴











