Доставка зі складу 5-10 днів.
Тип ноутбука: Універсальне використання: Universaller: MSI SWORD 16 Вільна оперативна пам’ять [GB]: 16 Gbpsziec (зайнятих/безкоштовні слоти): 2/0 пожежа (максимальна ємність) [GB]: 96 GBTYP Пам'ять: DDR5 Частота пам'яті [MHZ]: 5600 MHZD Graphic: rtiCra40004 графік 440 (Пам'ять картки): 8 Графічна графіка GBKARTA (Тип пам'яті): GDDR6MODEL GRAPHICS: NVIDIA GEFORCE RTX 4070KAMERA: TACTS: СТЕТЕР-БУЛЬНИЙ МІКРОФОН: TAKPODED LAN Network: LAN 1 GB/WI-FI SKARUT: WI-FI 6EBLUETOUTH: BLUETOUTH 5.3USB 3.0 [QUENTION]: 1-3 ПК. Готовий від відбитків пальців: Nice HDMI: NIRJ-45: 1 PCS. (з DisplayPort та доставкою живлення) -1 ПК. Operational system: Brakumulator (technology): lithium-ionowaAumulator (capacity): 4200 mahacumulator (chamber number) [quantity]: 4-charging processor: Intel Core i7-14650Hxprocessor: Intel Core i7-14650Hxprocessor (Tacting) [GHz]: 2.20-5.20 GHZProcessor (Cache memory) [MB]: 30 BLIKSBA of cores [PCS [дюйми]: 16 "роздільна здатність екрана [PX]: 1920 X 1200 PXTIP Матриця: Світлодіод, IPSRODZAJ Матриці: Mattacranus Touch: Внутрішній екран [дюйми]: від 15,7" роздільна здатність екрана [PX]: 1920 X 1200 PX (Wuxga) висота [мм]: 27,7 мм KGKOLOR Житло: Гірська вага: від 2,01 до 2,5 кокреса Гарантія: 24 місяці (гарантія виробника) Обладнання: Гарантія PackTyp: Стандартний: 16 "1920 x 1200процесор: Intel Core I7-14650HXP 4070 Оперативна система: без системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | SWORD16HXB14VGKG821XPL |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 16 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | SWORD 16 HX B14VGKG-821XPL |
| Марка | MSI |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Głośniki |
| Оновлення частоти | 144Hz |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роз'єми | 1x RJ-45 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Екранне покриття | Matowa |
- Ціна: 9 999 ₴



