Доставка зі складу 5-10 днів.
У ціні набору ми пропонуємо додаткову гарантію.
ноутбук MSI Creator Z16 HX Studio A13VFTA-007PL 16 "IPS 165 Гц I7-13700HX 32GB RAM 2TB SSD GEFORCE RTX4060 DLSS 3 Windows 11 Professional + G2A Discond Card
Ноутбук MSI з екраном з діагональною 16-дюймовою дюймами та роздільною здатністю 2560 х 1600 пікселів, оснащених процесором Intel Core i7-13700HX з частотою 5 ГГц, 32 Гб пам'яті DDR5.
Процесор: Intel Core I7-13700HXGENERATION процесора Intel Core: 13 Зелене ядра: 16 ЛІК: 24 кеш: 30 Мб Качемаксимальна Частота Частота Частота [ГГц]: 5.0 (Turbo) Мінімальна частота процесора [ГГц]: відсутність даних. Графічна система: Intel UHD GraphicsChipset: Intel HM770 Розмір оперативної пам’яті [GB]: 32Tip RAM: DDR5 Частота пам’яті оперативної пам’яті [MHZ]: 5600MAXAL STALLE COME RAM: 64 GBOGól RAM NESTS для газу для оперативної пам’яті: 2x 16 Г. Графічна пам'ять: GDDR6 Частота збору графічних карток [МГц]: 2250MOC відеокарти (TGP) [в]: 90 Максал Графічна карта (TGP) [W]: Відсутність даних на DSD DISK [GB]: 2000TYP SSD: PCI NVME 4.0 X4 [GB]: не застосовується Intel Optane [GBONES: DISSING: Неодмінно Немає даних з модифікованого диска: немає прозорого екрану [дюйм]: 16 екрана екрана: 2560 x 1600 матриця -in -life: глянсова. 165 Матрична налаштованість [CD/M2]: Відсутність сенсорних даних: Takodatka Інформація: Матриця зі 100% DCI-P3WI-FI-FI Кольоровим покриттям: Так (Wi-Fi 6E (802.11 A/B/G/N/N/AC/AX)) BLUETOOTH: Так (BluetOunt 5.3 Module) LAN: NOT AC (Power Input), 1 x Thundert. USB 3.2 Gen. 2, 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (з DisplayPort), 1 x Вхід/Мігер Вхідний акумулятор Використання [WH]: 90-й акумулятор: Ні. / / батареї: немає даних про подачу даних [IN]: 240Dodatka Інформація про джерело живлення: немає захисту даних: TPMWBI-Побудований оптичний привід: Необірковий оптичний привід: не застосовується для експлуатаційного інфрачервоного (ІР), вбудованих камер: сертифікат Hi-Res, звукозапису Dynaudio, вбудована вбудована плита (4x 2w) MiReon Зчитувач мікрофонів: клавіатура Tako-Highlight: клавіатура Takolor: вказівка наконечники: мізерна панель та виконання мульти-речовини: 45,9 Глибина [CM]: 25,6 [кг]: 2,39 Фатери: Сенсор AIL. Ноутбук: MSI CREATOR-FREST: G2A DIST CARD PLN 200, Земляні джерела живлення: Не щодо виробника: A13VFTA-007PL-G2A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | A13VFTA007PLG2A |
| Кількість графічної карти ОЗП | 8GB |
| Кількість ядер процесорів | 16 |
| Мoдель | CREAT Z16HX A13VFTA-007PL-G2A |
| Марка | MSI |
| Матриця Тип | IPS |
| Мультимедіа | Ekran dotykowy |
| Операційна система | Windows 11 |
| Сім'я процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
- Ціна: 9 999 ₴


