Доставка зі складу 5-10 днів.
процесор
Графіка
Пам'ять
Будівництво
потужність
Умови праці
Мережа
продуктивність
вміст упаковки
Розширені гнізда
Особливості процесора
аудіо
Програмне забезпечення
Перевізник даних
порти та інтерфейси
Інші функції
Попередження про безпеку
Гарантія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість ядер процесорів | 4 rdzenie |
| Максимальна підтримка ОЗП | 64 GB |
| Марка | Shuttle |
| Потужність вбудованого джерела живлення | 90 W |
| Операційна система | Bez systemu |
| Сім'я процесорів | Intel Core i5 |
| Швидкість процесора | 4,2 GHz |
| Чипсет | Intel SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


