
Розумне освітлення PHILIPS HUE White and color ambiance 3 szt. E27 806lm (929002489603)
11 622 ₴
- В наявності
- Код: 119191992
Доставка зі складу 5-10 днів.


Philips Hue White та Color Ambiance 3 PC. E27 806LMCZERS SMART LED лампочки E27 відповідає більшості світильників і дозволяє використовувати функцію інтелектуального освітлення по всьому будинку. Ви можете швидко створити правильний настрій з широкою палітрою білого світла та мільйоном кольорів.


Створити унікальні освітлені композиції 16 мільйонів кольорів дозволить вам ввести унікальний настрій вдома. Змініть колір одного світла, встановіть одну з сцен у додатку або створіть власні унікальні композиції.


тисячі відтінків
Біле світло
Широка палітра білого світла - від холоду до тепла, можливість потемніння, пристосування інтенсивності освітлення та його відтінку.


Легкий контроль завдяки Bluetooth
Philips Hue Mobile Application дозволяє створювати будь -які домовленості та керувати до 10 Hue Lights (додаток, доступний на iOS та Android).


Багато варіантів управління освітленням
Контрольні аксесуари, мобільний додаток або голосовий контроль (сумісний з Apple Homekit, Google Assistant, Amazon Alexa).

Виберіть найкращий варіант для себе
відображати всі функції
Інтелектуальне освітлення
Отримайте світло з фільмом, грою та музикою та відкрийте для себе нову якість розваг. Контролюйте освітлення навіть тоді, коли ви знаходитесь зовні. Використовуйте автоматичні графіки та насолоджуйтесь
усіх можливостей інтелектуального освітлення.
Hue Bridge продається окремо.


Зустріньте Філіпса Хуе

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 6,5 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довговічність | 25000h |
| Додаткова інформація | Ściemnianie |
| Мoдель | E27 |
| Марка | Signify |
| Мінімальна кількість циклів посібників/інвалідів | 50000 |
| Напруга | 240V В |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Скляний колір | Mleczne |
| Тип | LED |
| Форма | Tradycyjny |
| Колірна температура | 2000K, 6500K |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість (LM) | 806 |
- Ціна: 11 622 ₴






