Доставка зі складу 5-10 днів.
Відчуйте різний рівень комфорту та дихання
ергономічний стиль
Преміум -матеріали
Ідеальне положення для кожного користувача
Унікальні 4D підлокітники
Суцільна алюмінієва основа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина місця | 70 cm |
| Мoдель | ICON TX |
| Максимальна висота сидіння | 55 cm |
| Максимальне навантаження | 150kg |
| Мінімальна висота місця | 47 cm |
| Ширина місця | 56 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







