Доставка зі складу 5-10 днів.
Планшетний ПК - Intel Core i5 1334U Raptor Lake, сенсорний 14" IPS антибліковий 1920 × 1200, RAM 16GB LPDDR5, Intel Iris Xe Graphics, SSD 1000GB, підсвічувана клавіатура, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi, 4-елементна батарея, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5 1334U Raptor Lake |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вебкамера | 720 px |
| Вага | 1.62 kg |
| Графічні вихідні порти | HDMI |
| Дані | USB-C |
| Ємність батареї | 68 Wh |
| Заряджання через USB-C | Можна заряджати через USB-C |
| Інтерфейси накопичувачів | PCIe NVMe |
| Кількість комірок | 4 шт. |
| Комплектація | Підсвітка клавіатури, Немає стилуса, Операційна система, Сенсорний екран |
| Конвертованість | Рефлексивна |
| Кеш процесора | 12 MB |
| Максимальна ємність батареї | 15 год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарт | Intel Iris Xe Graphics |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Об'єм сховища (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації |
| Підсвітка | Монохромна |
| Покоління процесора Intel | Raptor Lake (Gen 13) |
| Розмір дисплея | 14" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1200 px |
| Серія відеокарт | Intel |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 62.5% sRGB |
| Частота буста ядра | 4.6 GHz (4,600 MHz) |
| Частота пам'яті | 5,200 MHz (5.2 GHz) |
| Частота процесора | 3.4 GHz (3,400 MHz) |
| Яскравість | 300 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









