Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ноутбук - AMD Ryzen 7 260, 15.6" IPS антибліковий 1920 × 1080 144 Гц, RAM 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB, SSD 1000GB, цифрова клавіатура, копілот, підсвічування клавіатури, вебкамера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-осередкова батарея, без операційної системи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси накопичувачів | M.2 |
| Кількість TOPS (GPU) | 798 |
| Кількість TOPS (NPU) | 16 |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Модель відеокарт | RTX 5070 |
| Назва NPU | AMD Ryzen AI |
| Обладнання | Підсвітка клавіатури, кнопка Copilot, цифрова клавіатура |
| Загальна кількість TOPS | 38 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Об'єм SSD | 1,000 GB (1 TB) |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Обсяг пам'яті (всього) | 1,000 GB |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін |
| Пам'ять відеокарти | 8 GB |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 (7-е покоління) |
| Розмір дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Слоти лише 2.5" | 0 × |
| Слоти всього M.2 | 1 × |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип відеокарт | Ігрова |
| Тип дисплея | Антивідблисковий |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Колірне покриття та сертифікація | 45% s RGB |
| Частота буста | 2,347 MHz |
| Частота буста ядра | 5.1 GHz (5,100 MHz) |
| Частота оновлення дисплея | 144 Hz |
| Частота пам'яті | 5,600 MHz (5.6 GHz) |
| Частота процесора | 3.8 GHz (3,800 MHz) |
| Яскравість | 250 Nits cd/m² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











